Klub chovatelů bišonků-KCHB-nabídka štěňat - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Přejít na obsah
NABÍDKA ŠTĚŇAT:

Podmínky a pravidla inzerce:

  • Mohou být inzerována štěňata členů našeho klubu a pouze s rodokmenem (průkazem původu).

  • Po vyplnění a odeslání žádosti o vložení inzerátu, proběhne schvalovací řízení Vašeho inzerátu jestli splňuje veškeré podmínky k uveřejnění. Pokud inzerát bude schválen, pošleme Vám e-mail o schválení inzerátu a zároveň ho zveřejníme na webových stránkách KCHB.


  • prosíme inzerenty, aby nás informovali o tom, že štěňátko je již v novém domově a to e-mailem - ZDE (abychom neaktuální inzeráty mohli smazat)

  • upozorňujeme inzerenty, že inzerát bude po uplynutí 60 dní od podání smazán.

  • kolonky označené hvězdičkou jsou údaje povinné a musí být vyplněny.

  • kolenek "jméno nabízeného štěněte + cena" je tam záměrně více pro případ, že inzerent chce inzerovat více štěňat z jednoho vrhu. Pro případ, že chcete inzerovat pouze 1 štěně, tak vyplníte pouze první řádek, který je pro vyplnění povinný.
ŽÁDOST O VLOŽENÍ INZERÁTU - NABÍDKA ŠTĚŇAT:

BIŠONEKRUSKÁ BAREVNÁ BOLONKABOLOŇSKÝ PSÍK
INFORMACE O VRHU ŠTĚŇAT:
JMÉNA NABÍZENÝCH ŠTĚŇAT:
INFORMACE O RODOKMENU ŠTĚŇAT:DOKLADY/FOTKY K INZERÁTU:Maximální velikost 1 přiloženého souboru je 1MBOdesláním této žádosti o zveřejnění inzerátu dává majitel psa/feny souhlas se zpracováním jím uvedených osobních údajů, které slouží pro identifikaci člena KCHB. Na webové stránky KCHB, z.s. zveřejníme pouze text inzerátu a přiložené fotografie štěněte.
Prohlašuji, že jsou mi známa Podmínky a pravidla inzerce a že je budu respektovat.

Návrat na obsah