Anketa KCHB 2018 - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

ANKETA

Na základě usnesení členské schůze konané dne 19.5.2018, bod 13., odstavec 3 (způsob oslavy výročí KCHB ...), byla níže zpracována anketa aktivních členů KCHB o způsobu oslavy výročí KCHB.

• anketa je určena pro "aktivní" členy KCHB (člen, který zaplatil členské příspěvky na rok 2018)
  • člen KCHB vyplní a odešle odpovědi na anketní otázky POUZE JEDNOU.
  • políčka označená "hvězdičkou" jsou pole povinná, která musí být vyplněna.
  • poté klikněte na "ODESLAT" a Vámi vyplněná anketa bude automaticky odeslána tajemnici klubu.
  • uzávěrka pro odeslání ankety je 31.12.2018.

Po odeslání elektronické ankety Vám příjde potvrzovací e-mail o doručení Vámi vyplněné ankety tajemnici klubu.

ELEKTRONICKÁ ANKETA O ZPŮSOBU OSLAV VÝROČÍ KCHB

JMÉNEM KCHB VĚNOVAT FINANČNÍ DAR TĚM, KTEŘÍ PEČUJÍ O PSY V NOUZI-ÚTULKY,DEPOZITA,ATP. (k tomu se přiklání i výbor KCHB)
JEDNORÁZOVÉ SNÍŽENÍ ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU
ZAJISTIT OBČERSTVENÍ NA ČLENSKOU SCHŮZI
UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY S MOTIVEM KCHB
DALŠÍ NÁVRH:

Sohlasím s tím, že: - každý "aktivní" člen KCHB (člen, který zaplatil členské příspěvky na rok 2018) vyplní a odešle odpovědi na anketní otázky POUZE JEDNOU. - políčka označená "hvězdičkou" jsou pole povinná, která musí být vyplněna. - poté klikněte na "ODESLAT" a Vámi vyplěná anketa bude automaticky odeslána tajemnici klubu. - uzávěrka pro odeslání ankety je 31.12.2018.