Klub chovatelů bišonků-KCHB-Aktuality-novinky - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Přejít na obsah

AKTUALITY 2023+2022

4.7.2024
POZVÁNKA NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s. pro plemena bišonek, boloňský psík a ruská barevná bolonka
se zadáváním titulů: CAJC, CAC, BOB, BOS, BOJ, BOV, BIS a vítěz spec.výstavy :  

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na speciální klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 19.10.2024 v prostorách hotelu Svornost v Praze, Novozámecká 284, Praha 9, www.svornost.cz .

Uzávěrka přihlášek: 8.9.2024 !!!

Podrobnosti k výstavě a propozice naleznete v sekci VÝSTAVY
13.5.2024
ZPRAVODAJ KCHB

Vážení členové,
na loňské členské schůzi (zápis z členské schůze) jsme odsouhlasili zrušení zpravodaje KCHB, neboť informace v něm při frekvenci vydávání jednou ročně nemohou být zcela aktuální, proto vám již letos nebude zaslán. Veškeré aktuality a informace zveřejňujeme pravidelně na našem webu.

Děkujeme za pochopení
Květa Hanzelínová
předsedkyně KCHB
25.1.2024
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU s CAC
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 4. května 2024 v areálu výstaviště FLORA OLOMOUC v rámci krajské výstavy psů - FLORINKA OLOMOUC

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:
1. termín 11. března 2024
2. termín 3. dubna 2024

Podrobnosti o této výstavě naleznete v sekci VÝSTAVY

13.1.2023
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU/se zadáváním KV a CAC/
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 2.3.2024 na Výstavišti v Lysé nad Labem, Masarykova 1727

!!! Uzávěrka přihlášek je 19. 2. 2024 !!!

Podrobnosti o této výstavě naleznete v sekci VÝSTAVY
17.10.2023
POZVÁNKA
na řádnou členskou schůzi Klubu chovatelů bišonků, z.s.

Zveme všechny členy Klubu chovatelů bišonků, z.s. k účasti na členské schůzi, která se bude konat v pátek 17.11.2023 od 10.00 hodin, v restauraci KOI – Praha 9 – Běchovice, ulice Václava Kovaříka 577

Informace ke schůzi - ZDE
Pozvánka na schůzi - ZDE
Plná moc - ZDE
13.7.2023
POZVÁNKA NA VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s. pro plemena bišonek, boloňský psík a ruská barevná bolonka
se zadáváním titulů: CAJC, CAC, BOB, BOS, BOJ, BOV :  

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 14.10.2023 v prostorách hotelu Svornost v Praze, Novozámecká 284, Praha 9, www.svornost.cz .

Uzávěrka přihlášek: 3.9.2023 !!!

Podrobnosti k výstavě a propozice naleznete v sekci VÝSTAVY
29.4.2023
Vážení členové KCHB, z.s.,
snažíme se vám poskytnou co nejlepší servis a zázemí našeho klubu. Proto jsem se rozhodla navázat spolupráci i s lékařem, který vyšetřuje pately a byl by ochoten účastnit se našich výstav. Zajímal by mě váš názor a především zájem o tuto možnost. Vzhledem k tomu, že na proběhlé výstavě v Lysé nad Labem jsme již měli paní doktorku Míkovou, která vyšetřila zájemcům jejich pejsky na DOV /PRA a KATARAKTA a přislíbila účast na dalších výstavách, přišlo mi fajn doplnit i možnost vyšetření patel v jeden den. Účast obou lékařů je samozřejmě podmíněna vašim zájmem, proto vás velice prosím o váš názor.
Vyplňte prosím níže uvedený "dotazník" co si o tom myslíte a zda byste o tuto možnost měli v budoucnu zájem. Předem děkuji za vaše názory a odpovědi.

Květa Hanzelínová
předsedkyně KCHB

DOTAZNÍK K ÚČASTI VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ NA VÝSTAVÁCH KCHBANONE

ANONE


6.3.2023


Důležité upozornění pro členy KCHB !!!

Zveřejnění odkazů na chovatelské stanice nebo stránky chovných psů není automatické pro členy KCHB. Každý člen KCHB musí zažádat o zveřejnění odkazů sám e-mailem, ale musí být v žádosti uveden odkaz na webové stránky (e-mail, případně účet na facebooku) chovného psa nebo chovatelskou stanici.

Žádosti posílejte na e-mail: admin@bichon-klub.cz


Dále upozorňujeme členy KCHB, kteří nezaplatí členský příspěvek KCHB na daný kalendářní rok do konce února nebo jejich odkaz již není funkční, může být jejich chovatelská stanice (seznam chovných psů) smazána z odkazů na stránkách KCHB.

13.1.2023
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU/se zadáváním KV/
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 4.3.2023 na Výstavišti v Lysé nad Labem, Masarykova 1727

!!! Uzávěrka přihlášek je 19. 2. 2023 !!!

Podrobnosti o této výstavě naleznete v sekci VÝSTAVY
21.12.2022
Vážení členové KCHB, z.s.,
dovolujeme si Vás upozornit, že v letošním roce byl aktualizován „Řád pro udělování titulu Klubový šampion“. Nové podmínky pro zadání všech klubových šampionátů:
 
  • Žádost musí být podána v kalendářním roce následujícím po roce získání příslušných ocenění nutných pro udělení daného titulu.
  • Podklady je třeba zaslat nejpozději do 31. ledna daného kalendářního roku na adresu: Martina Slapničková, Zahořany 33, 254 01 Jílové nebo e-mail: bichon.charnett@seznam.cz
  • Diplom s věcnou cenou budou majiteli psa, který splnil podmínky, předány vždy na KLUBOVÉ VÝSTAVĚ v tom roce, kdy si podal žádost.
  • Podmínkou pro získání daného titulu je, že majitel psa nebo feny musí být členem KCHB, a to i v době vyřizování žádosti o udělení tohoto titulu.
      
Řád pro udělování titulu Klubový šampion v aktuálním znění naleznete ZDE.
9.12.2022

Vážení členové KCHB, z.s.,
rádi bychom vás informovali, že v příštím roce jsme pro vás domluvili možnost vyšetření očí  /PRA, KATARAKTA/ vašich pejsků během klubových výstav, tj. 4.3.2023 v Lysé nad Labem a 14.10.2023 v Praze v hotelu Svornost. Vyšetřeni mohou být jedinci, kteří se zde budou účastnit bonitace, výstavy, ale i ti, kteří vystavováni nebudou a potřebují pouze obnovit potvrzení o vyšetření očí.
Vyšetření bude provádět paní MVDr. Lucie Míková, u které je pořeba nahlásit nejpozději týden před termínem výstavy zájem o vyšetření a zaslat ji na email:lucie20000@seznam.cz scan rodokmenu psa či feny. Pokud mezi členy bude o tuto službu zájem, rádi se s paní doktorkou domluvíme na další spolupráci při našich výstavách.
3.12.2022 - placená inzerce
POZVÁNKA na webinář
BIŠONEK - CO SE VÍ O ZDRAVÍ A GENETICE

Zajímá Vás toto téma?
Registrace  na on-line webinář, který proběhne
v sobotu 17.12. 2022 od 16 do 19 hodin.

Více informací naleznete níže


23.10.2022
POZVÁNKA
na náhradní členskou schůzi Klubu chovatelů bišonků, z.s.

Zveme všechny členy Klubu chovatelů bišonků, z.s. k účasti na náhradní členské schůzi, která se bude konat ve čtvrtek 17. 11. 2022 od 10.00 hodin, v restauraci KOI – Praha 9 – Běchovice, ulice Václava Kovaříka 577.

Pokud se nemůžete či nechcete zúčastnit schůze osobně, můžete pověřit jiného člena plnou mocí, jejíž vzor naleznete v odkazu níže. Je třeba, aby plná moc měla ověřený podpis zmocnitele. Plná moc bez ověřeného podpisu zmocnitele bude označena za neplatnou. Plnou moc doručí zmocnitel zmocněnci, který ji v den konání schůze předloží v originálu u prezence (ne fotokopii či vytištěný scan).

Případné připomínky k programu schůze zašlete na e-mail: info@bichon-klub.cz nejpozději do 15. listopadu 2022.

Pozvánka - ZDE
Vzor plné moci - ZDE
14.9.2022
POZVÁNKA
na řádnou členskou schůzi Klubu chovatelů bišonků, z.s.

Zveme všechny členy Klubu chovatelů bišonků, z.s. k účasti na členské schůzi, která se bude konat v sobotu 15.10.2022 od 10.00 hodin, v restauraci KOI – Praha 9 – Běchovice, ulice Václava Kovaříka 577

Pokud se nemůžete či nechcete zúčastnit schůze osobně, můžete pověřit jiného člena plnou mocí, jejíž vzor si můžete stáhnout. Vyplněnou plnou moc doručte na mail info@bichon-klub.cz .

Pozvánka - ZDE
Vzor plné moci - ZDE
4.6.2022
POZVÁNKA NA NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s. pro plemena bišonek, boloňský psík a ruská barevná bolonka
se zadáváním titulů: CAJC, CAC, BOB, BOS, BOJ, BOV, BIS a vítěz spec.výstavy :  

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 10.9.2022 v prostorách hotelu Svornost v Praze, Novozámecká 284, Praha 9, www.svornost.cz .


Uzávěrka přihlášek: 10.8.2022 - uzavřeno !!!

Podrobnosti, propozice a seznam vystavovatelů
naleznete v sekci VÝSTAVY
!!!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!!!!

Vážení členové KCHB, z.s.,
s ohledem na rozvolnění a návrat k normálu v souvislosti s pandemií COVID 19, zavádíme opět povinnou výstavu k uchovnění tak, jak je uvedeno v bonitačním řádu klubu.
ZPRAVODAJ KCHB - 2022

Vážení členové klubu,
právě byl zveřejněn 7. zpravodaj KCHB 2022 -
28.1.2022
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.
se zadáváním titulů: Klubový vítěz, CAJC, CAC, res. CAC,
BOJ, BOV, BOS, BOB

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 6.3.2022 na Výstavišti v Lysé nad Labem, Masarykova 1727

!!! Uzávěrka přihlášek je 23. 2. 2022 - UZAVŘENO !!!

Před zahájením KV bude probíhat předání titulů Klubový šampion.
V průběhu výstavy možnost bonitace /za podmínek daných KCHB/

Mapa kruhů - číslo našeho kruhu je 16, hala A - ZDE
Rozpis kruhů - ZDE
Výstavní katalog - ZDE


PROPOZICE VÝSTAVY - ZDE


21.1.2022
Vážení členové KCHB, z. s.,
oznamujeme nový termín 7. klubové výstavy se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC pro plemena Bišonek, Boloňský psík, Ruská barevná bolonka.
Datum 6.3.2022, místo konání-Výstaviště Lysá nad Labem při KV KCHMPP.

V případě zájmu, prosím, sledujte stránky klubu – včas uveřejníme přihlášku a propozice.

Výstava 28. 5. 2022 v Praze je  ZRUŠENA.
ARCHIV NOVINEK/INFORMACÍ (2020 a starší)
ARCHIV NOVINEK/INFORMACÍ za roky 2021 a starší naleznete - ZDE
Návrat na obsah