Klub chovatelů bišonků-KCHB-Aktuality-novinky - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Přejít na obsah

AKTUALITY 2022

13.1.2023
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU/se zadáváním KV/
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 4.3.2023 na Výstavišti v Lysé nad Labem, Masarykova 1727

!!! Uzávěrka přihlášek je 19. 2. 2023 !!!

Podrobnosti o této výstavě naleznete v sekci VÝSTAVY
21.12.2022
Vážení členové KCHB, z.s.,
dovolujeme si Vás upozornit, že v letošním roce byl aktualizován „Řád pro udělování titulu Klubový šampion“. Nové podmínky pro zadání všech klubových šampionátů:

• Žádost musí být podána v kalendářním roce následujícím po roce získání příslušných ocenění nutných pro udělení daného titulu.
  • Podklady je třeba zaslat nejpozději do 31. ledna daného kalendářního roku na adresu: Martina Slapničková, Zahořany 33, 254 01 Jílové nebo e-mail: bichon.charnett@seznam.cz
  • Diplom s věcnou cenou budou majiteli psa, který splnil podmínky, předány vždy na KLUBOVÉ VÝSTAVĚ v tom roce, kdy si podal žádost.
  • Podmínkou pro získání daného titulu je, že majitel psa nebo feny musí být členem KCHB, a to i v době vyřizování žádosti o udělení tohoto titulu.

Řád pro udělování titulu Klubový šampion v aktuálním znění naleznete ZDE.
9.12.2022

Vážení členové KCHB, z.s.,
rádi bychom vás informovali, že v příštím roce jsme pro vás domluvili možnost vyšetření očí  /PRA, KATARAKTA/ vašich pejsků během klubových výstav, tj. 4.3.2023 v Lysé nad Labem a 14.10.2023 v Praze v hotelu Svornost. Vyšetřeni mohou být jedinci, kteří se zde budou účastnit bonitace, výstavy, ale i ti, kteří vystavováni nebudou a potřebují pouze obnovit potvrzení o vyšetření očí.
Vyšetření bude provádět paní MVDr. Lucie Míková, u které je pořeba nahlásit nejpozději týden před termínem výstavy zájem o vyšetření a zaslat ji na email:lucie20000@seznam.cz scan rodokmenu psa či feny. Pokud mezi členy bude o tuto službu zájem, rádi se s paní doktorkou domluvíme na další spolupráci při našich výstavách.
3.12.2022 - placená inzerce
POZVÁNKA na webinář
BIŠONEK - CO SE VÍ O ZDRAVÍ A GENETICE

Zajímá Vás toto téma?
Registrace  na on-line webinář, který proběhne
v sobotu 17.12. 2022 od 16 do 19 hodin.

Více informací naleznete níže

23.10.2022
POZVÁNKA
na náhradní členskou schůzi Klubu chovatelů bišonků, z.s.

Zveme všechny členy Klubu chovatelů bišonků, z.s. k účasti na náhradní členské schůzi, která se bude konat ve čtvrtek 17. 11. 2022 od 10.00 hodin, v restauraci KOI – Praha 9 – Běchovice, ulice Václava Kovaříka 577.

Pokud se nemůžete či nechcete zúčastnit schůze osobně, můžete pověřit jiného člena plnou mocí, jejíž vzor naleznete v odkazu níže. Je třeba, aby plná moc měla ověřený podpis zmocnitele. Plná moc bez ověřeného podpisu zmocnitele bude označena za neplatnou. Plnou moc doručí zmocnitel zmocněnci, který ji v den konání schůze předloží v originálu u prezence (ne fotokopii či vytištěný scan).

Případné připomínky k programu schůze zašlete na e-mail: info@bichon-klub.cz nejpozději do 15. listopadu 2022.

Pozvánka - ZDE
Vzor plné moci - ZDE
14.9.2022
POZVÁNKA
na řádnou členskou schůzi Klubu chovatelů bišonků, z.s.

Zveme všechny členy Klubu chovatelů bišonků, z.s. k účasti na členské schůzi, která se bude konat v sobotu 15.10.2022 od 10.00 hodin, v restauraci KOI – Praha 9 – Běchovice, ulice Václava Kovaříka 577

Pokud se nemůžete či nechcete zúčastnit schůze osobně, můžete pověřit jiného člena plnou mocí, jejíž vzor si můžete stáhnout. Vyplněnou plnou moc doručte na mail info@bichon-klub.cz .

Pozvánka - ZDE
Vzor plné moci - ZDE
4.6.2022
POZVÁNKA NA NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s. pro plemena bišonek, boloňský psík a ruská barevná bolonka
se zadáváním titulů: CAJC, CAC, BOB, BOS, BOJ, BOV, BIS a vítěz spec.výstavy :

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 10.9.2022 v prostorách hotelu Svornost v Praze, Novozámecká 284, Praha 9, www.svornost.cz .

Uzávěrka přihlášek: 10.8.2022 - uzavřeno !!!

Podrobnosti, propozice a seznam vystavovatelů
naleznete v sekci VÝSTAVY
!!!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!!!!

Vážení členové KCHB, z.s.,
s ohledem na rozvolnění a návrat k normálu v souvislosti s pandemií COVID 19, zavádíme opět povinnou výstavu k uchovnění tak, jak je uvedeno v bonitačním řádu klubu.
ZPRAVODAJ KCHB - 2022

Vážení členové klubu,
právě byl zveřejněn 7. zpravodaj KCHB 2022 -
28.1.2022
POZVÁNKA NA KLUBOVOU VÝSTAVU
KLUBU CHOVATELŮ BIŠONKŮ, z.s.
se zadáváním titulů: Klubový vítěz, CAJC, CAC, res. CAC,
BOJ, BOV, BOS, BOB

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na klubovou výstavu Klubu chovatelů bišonků, z.s., která se bude konat dne 6.3.2022 na Výstavišti v Lysé nad Labem, Masarykova 1727

!!! Uzávěrka přihlášek je 23. 2. 2022 - UZAVŘENO !!!

Před zahájením KV bude probíhat předání titulů Klubový šampion.
V průběhu výstavy možnost bonitace /za podmínek daných KCHB/

Mapa kruhů - číslo našeho kruhu je 16, hala A - ZDE
Rozpis kruhů - ZDE
Výstavní katalog - ZDE

PROPOZICE VÝSTAVY - ZDE

21.1.2022
Vážení členové KCHB, z. s.,
oznamujeme nový termín 7. klubové výstavy se zadáváním titulů Klubový vítěz a CAC pro plemena Bišonek, Boloňský psík, Ruská barevná bolonka.
Datum 6.3.2022, místo konání-Výstaviště Lysá nad Labem při KV KCHMPP.

V případě zájmu, prosím, sledujte stránky klubu – včas uveřejníme přihlášku a propozice.

Výstava 28. 5. 2022 v Praze je  ZRUŠENA.
ARCHIV NOVINEK/INFORMACÍ (2020 a starší)
ARCHIV NOVINEK/INFORMACÍ za roky 2021 a starší naleznete - ZDE
Návrat na obsah