Pozvánka na výstavu KCHB 2019 - Kopírovat - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

POZVÁNKA NA 4. KLUBOVOU VÝSTAVU (CAC) S KV KCHB, z.s.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme na Speciální výstavu CAC KCHB, z.s.,
která se bude konat dne 23. 3. 2019 v prostorách Sporthotelu Weldis v Rychnově nad Kněžnou,
Dlouhá Ves 104, 516 01  Rychnov nad Kněžnou, www.sporthotelweldis.cz

!!! Uzávěrka přihlášek prodloužena do čtvrtka 28. 2. 2019 !!! - UZAVŘENO

Propozice jsou ke stažení - ZDE -

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

Ke každé přihlášce připojte kopii obou stran průkazu původu (zadní strana průkazu původu musí mít vyplněného majitele psa) a doklad o zaplacení výstavního poplatku, jinak nebude přihláška přijata a zašlete v termínu do 28. 2. 2019.

Adresa pro zasílání přihlášek:
Mgr. Olga Dmejchalová, Sadová 134, 503 15  Nechanice
nebo použít elektronickou přihlášku na výstavu

• PLATBU (celkem) ZASÍLEJTE NA ÚČET Č. 274206372/0300 (ČSOB), variabilní symbol platby je 020 (viz seznam variabilních symbolů KCHB) a do poznámky pro příjemce platby uveďte jméno vystavovatele.
nebo
  • SLOŽENKOU  „A“  NA ÚČET KLUBU - platby složenkou "C" nebudou přijaty!

Vstupní list nebude zasílán, týden před konáním výstavy bude zveřejněn seznam vystavovatelů na webových stránkách klubu. U přejímky psů v den výstavy obdržíte obálku s potřebnými doklady na základě sdělení vašeho jména.

V průběhu konání výstavy bude možné absolvovat BONITACI.
sponzor naší klubové výstavy KCHB 2019