Klub chovatelů bišonků-KCHB-odkazy - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Přejít na obsah
DŮLEŽITÉ ODKAZY

Důležité upozornění pro členy KCHB !!!

Zveřejnění odkazů na chovatelské stanice nebo stránky chovných psů není automatické pro členy KCHB. Každý člen KCHB musí zažádat o zveřejnění odkazů sám e-mailem, ale musí být v žádosti uveden odkaz na webové stránky (e-mail, případně účet na facebooku) chovného psa nebo chovatelskou stanici.

Žádosti posílejte na e-mail: admin@bichon-klub.cz

Dále upozorňujeme členy KCHB, kteří nezaplatí členský příspěvek KCHB na daný rok (2018 - do konce února) nebo jejich odkaz již není funkční, že může být jejich chovatelská stanice smazána z odkazů na stránkách KCHB.

STRÁNKY CHOVATELSKÝCH STANIC (ČLENOVÉ KLUBU)
STRÁNKY CHOVNÝCH PSŮ (ČLENOVÉ KLUBU)
STŘÍHÁNÍ A ÚPRAVY PSŮ

kontaktní adresy členek našeho klubu, které provádějí tuto službu