Klub chovatelů bišonků-KCHB-... když si chci zaregistrovat chovatelskou stanici - Klub chovatelů bišonků, z.s. - oficiální webové stránky - KCHB - bichon klub - bišonek - boloňský psík - ruská barevná bolonka

Jak postupovat když… si chci zaregistrovat chovatelskou stanici

Jste-li majitelem feny a máte zájem na ní chovat, musíte mít zaregistrován název chovatelské stanice. Kartičku (žádanku o registraci CHS) si vyžádejte na ČMKU. Po řádném vyplnění jí odešlete zpět na ČMKU, kde se Vámi navržené názvy zkontrolují s českým registrem a pak je Váš návrh postoupen na FCI do Belgie k mezinárodní registraci. Pokud bude vyhovovat Vámi navržený první název, trvá vyřízení "pouze" 2-3 měsíce. Pokud však nebude vyhovovat žádný z Vašich navržených názvů, pak po řadě měsíců opakujete celou proceduru od začátku, kdy navrhujete jiné názvy CHS.

Doporučujeme Vám proto:
pokud si zakoupíte fenku za účelem budoucího chovu, začněte s vyřizováním chráněného názvu chovatelské stanice co nejdříve; může to být třeba ihned po koupi.

Podívejte se na ! ! !
"ZÁSADY REGISTRACE CHOV. STANIC"